Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotace

Dobrý den,
jsem fyzická osoba, a mám živnostenský list soukromého zemědělce.
podal jsem si žádost o dotaci u Středočeského kraje na výsadbu vinice ve výši 160tisícKč. V pravidlech je napsáno, že asi budu muset dělat nějaká výběrová řízení, což mě děsí.
Je nutné obstarat sazenice, sloupky,.... Myslel jsem si, že mailem obešlu například 5 dodavatelů sazenic, ať mi obratem pošlou cenovou nabídku na danou odrůdu a počet sazenic. A já si pak jednoduše vyberu toho s nejnižší cenou, a e-maily si vytisknu a budou mi sloužit jako doklad o tom, že jsem oslovil více dodavatelů.
Nebo je moje představa naivní, a bude to mnohem složitější > což zřejmě pro mě bude znamenat, že nebudu schopen dotaci využít.
Moc děkuji za případnou radu.
Luboš

Otazka je, co ma tvoj dotaz spolocne s pravom? Podla mna nic.
Btw na kraji nemaju na to oddelenie, ktore bude posudzovat ziadosti o dotacie? Nebolo by lepsie tam zavolat a spytat sa ich na podmienky "nejakeho vyberovho konanaia"? Pretoze prave ten urad, ktory udeluje dotacie casto vymyslat aj podmienky jej udelenia, takze tam ti poradia najlepsie. A na tom tam aj sedia a za to su plateni.