Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem školní úraz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když se mi ve škole v tělocviku stal menší úraz a škola je pojištěna, učitel TV říkal, že to mám jít druhý den sepsat pokud to bude přetrvávat. Vypadá to na nějakou naraženinu (chodidlo), která mě ale může vyřadit na několik týdnů. Má cenu procházet tento proces a takovou "prkotinu" vůbec řešit? Kolik můžu za naraženinu dostat peněz? A co to obnaší, stačí jen potvrzení lékaře?

Nedostaneš nic, tak vážné to určitě nebude, ale pro jistotu s tím k doktorovi zajdi. Musím se však pozastavit nad tím, že i děti jsou dnes už vyčůrané jak díra do sněhu - chtít peníze za běžné, lehké a pravděpodobně nezaviněné (ze strany pracovníků školy) zranění při tělocviku, to už je vrchol.