Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem daňové přiznání

Zdravím,
když jsem student a neplatím soc a zdrav, a jsem normálně zaregistrovaný v registru jako podnikatel, musím udělat taky daňové přiznání? a co tam mám dát, když podnikám 4 měsíce a zatím jsem neměl moc času tak nepřišly žádné peníze ale teď na konci ledna příjdou.. jak na to? díky

Na FÚ si ověřte, jak je to s příjmy.
Přijdou-li příjmy z podnikání v r. 2013 přijdou do konce ledna t.r.,
měly by ještě přijít do r. 2013.

Jinak byste musel podat daňové přiznání i povinné
přehledy pro zdravotní pojišťovnu a OSSZ s nulami.

Přijdou-li příjmy z podnikání v r. 2013 přijdou do konce ledna t.r.,
měly by ještě přijít do r. 2013.

Poprosil bych o paragrafy zákona.
To platí pro příjmy podle § 6 (ze zaměstnání). Že by to platilo i pro příjmy fyzických osob z podnikání dle § 7 (s daňovou evidencí), slyším poprvé po mnoha letech (kdy asi dva roky platilo "+/- 15 dní" na přelomu roku pro příjmy/výdaje, "svázané" s konkrétním rokem). O něčem podobném netuší ani "můj" FÚ, ani diskutéři na Business center.