Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetový obchod

DObrý den, na serveru Bazos.cz nabízela nějaká slečna telefon a jelikož to byla otázka 10 000,- tak u inzerátu psala že je možnost na splátky. Tak jsem se jí na to optal atd...chtěla 3500,-zálohu tak jsem jí to odeslal a povídá že mi to přiveze PPL i se smlouvou kterou podepíšu. Telefon měl přijít ve středu. Nepřišel, tak jsem té ženě psal a ona povídá že dodavatel má problém s dodávkou telefonů. Tak potom měl přijít v pátek. To mi řekla že dodavatel zrušil možnost splátky že budu muset doplatit zbytek telefonu. Psal jsem jí že nemám na to tolik peněz že chci vrátit peníze. Bylo mi řečeno že mám smůlu, že tu zálohu co jsem poslal tak už má dodavatel a kdybych chtěl ukončit oběd 3500,- by si nechal jako zisk za nedokončený prodej. Potom mi psala ať jí pošlu 3300,- že zbytek za ten telefon doplatí za mě a já jí to budu měsíčně splácet ten zbytek. Peníze jsem poslal a bylo domluveno že mi ho v úterý přiveze osobně. V úterý samozdřejmě nepřijela, volal jsem jí a bylo to nedostupné, a v pátek jsem dostal email že měla autonehodu že je v nemocnici atd...že v pondělí ji propustí a pošle mi to kurýrem. V pondělí opět nic nepřislo pouze email že její vedení jí zakázalo aby doplácela za telefon takže musím doplatit zbytek. Když jsem chtěl číslo jak na dodavatele nebo na jejího šéfa prý nedá z důvody ochrany prodejce. Chtěl bych vrátit peníze a tvrdí že je má dodavatel a že mi je dát nemůže. Buď pošlu zbytek a nebo si peníze nechá. Chci se zeptat je nějaký krok na vrácení peněz? Děkuji mockrát a omlouvám se za ten sloh :( Ten spor už se táhna 2 týdny a chtěl bych vrítit alespoň ty peníze. Děkuji mnohokrát.

Promiň, ale jsi tuplovaný blbec. Tohle by snad té podvodnici nesežral nikdo.

K věci: Normálně jdi na policii a podej trestní oznámení, nic jinýho nemá smysl. S penězma bych se ale rozloučila, nejspíš to bude nějaká super zadlužená spoluobčanka, takže i když jí usvědčí, tak z ní peníze nedostaneš.

Mimochodem - že ten mobil ani dodavatel neexistuje, to ti doufám už došlo.