Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeplatek na T-mobyle

Dobrý den před 3 mi lety jsme uzavřeli dva paušáli jeden z nich se nepoužíval téměˇř tři roky kuli dráhému volání ale to je jedno na té sim byl paušál 300 kč měsíčně a teď problém smlouva skončila a na sim je přeplatek 9000 kč ale zpět to nedostanem nemůžem si za to vybrat ani přeba tel ale hned nám nutí paušál za 100 kč měsíčně a do roka to provolat je to normální ??Moc děkuji když máme přeplatek třeba na elektrice tak nám ho taky vrátí moc děkuji každopádně jim to nenechám

No to doufám ,že ne paušáli nám končí 4 měsíc osobně jsme smlouvy byli vypovědět na pobočce operátora tam nám neřěkli o tom ,že na kartě sim je 9 tisíc při dnešním hovoru kdy nám operátorka volala se ptala jestli nám to řekli na pobočce ,že jsou tam peníze říkám ne na to odpověď to je chyba pobočky to se bude řešit jedině prý jak toho nějak využít je uzavřít paušál na rok na 100 kč aby se to mohlo provolat tak nevím mám si to rozmyslet a zítra mi bude volat.