Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podávání alkoholu mladistvým

Dobrý den,
Včera při oslavách na nás někdo zavolal městskou policii. Jelikož jsme všichni pili a já jediný měl 18 let stal jsem se tím, který podával alkohol mladistvým. Bohužel jednoho z kamarádů odvezl záchranka do nemocnice (pro ostatní si přijeli rodiče). Policie mi řekla, že budu předvolán (nejspíše na přestupkové oddělení). Poraďte, prosím, co mám v takovémto případě dělat, popřípadě jaký trest mám očekávat.
Děkuji za rady

ještě se tim chlub:-D Bejt možná velokonoce ale teď:-/

v tomhle případě si zastoupil barmana, který to má zákonem zakázaný a zároveň pokud a i kdyby ne to byla tvá oslava i vlastně pořadatele akce, ne li zákonné zástupce rodiče, prostě snad všechny koho jde a maj to taky zakázaný...

recidiva to snad není,veřejně činný jsi/nejsi,obecně prospěšný jsi/nejsi, doufej že odvezený mladík nebude mít trvalý následky

viz (379/2005 Sb.),