Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vydírání

Dobrý den jsem vydírán.Nedávno jsem si chtěl koupit gta 5 ale rodiče mi to zakázali.Kamarád mi nabídl že mi s tím pomůže.Tak se raké stalo.(Platil jsem si hru celou sám)Nyní mě ale vydírá že když mu nedám peníze,řekne to mým rodičům.Rodiče seo tom nesmí dozvědět protože by mé vyhodily z domu.Prosím pište.

Proč ti rodiče zakázali si tu hru koupit?
Můj syn si svého času koupil hru Poblion - pardon, Oblivion - a propařil si vysokou školu. Kamaráda pošli do (_!_) (ale soukromě, kdybys to udělal veřejně, může tvrdit, že sis to vymyslel) a s rodiči to nějak srovnej. Vy nemáte na devítiletce psychologického poradce, že by ses svěřil jemu?
BTW: Platil sis celou hru sám? Ty máš vlastní příjem nebo jsi ty peníze na hru získal, že jsi je zprivatizoval z rodinných financí?

Zkus kamaráda upozornit,že vydírání (zvláště nějakých peněz) je trestný čin a tak pokud on půjde za rodiči,ty půjdeš na Policii.A on pak buď k soudu nebo jestli je nezletilý,tak do nápravného zařízení pro mladistvé(tj.polepšovny).To asi tedy nepůjde,ale pohrozit mu tím můžeš.A ty se zamysli,proč vlastně podvádíš své rodiče.