Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volně pobíhající bojoví psi na naší zahradě

Už několik let nechává soused volně pobíhat psy po naší zahradě, dosud jsme to nějak přetrpěli, ale teď vnoučata začínají běhat a máme strach že je agresivně se chovající psi napadnou. Jedná se o zahrady se vstupy ze zadního traktu domů. Krajní plot je náš potom pozemek majitele psů, ten plot nemá, vedle něj soused ob jedno plot má. Soused odmítá plot postavit, protože prý nemusí. Moli by jste nám poradit jak postupovat, nebo kam se obrátit?

A.Tomanec

Obratte sa na policiu alebo miestne zastupitelstvo,zabezpečenie proti uniku chovanych zvierat ma v povinnosti ich majitel/chovatel,paragrafy o narušovaniu občianskeho spolunaživania stale existuju,aj ked už neobsahuju v sebe klauzuly o socialistickom spolunaživani.......