Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Placeni pres kreditní kartu v usd

Dobrý den,
chci si pořídit virtuální kartu od Neteller ( Virtuální kartu MasterKard ). Potřeboval bych poradit: ta karta se dá vytvořit v různých měnách, ale Koruna Český tam není. Když ji teda založím třeba v dolarech, budu moci s ní platit i v českých obchodech?

Děkuji

Nechápu smysl počínání. Virtuální kartou se platí na internetu. Jak s ní chceš platit v obchodě? Kromě toho budeš nejspíš něco ztrácet na kurzových převodech. Proč si nepořídíš virtuálku třeba od KB?
P.S. Dotaz patří spíš do Ekonomické sekce.