Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záruka na zboží

Dobrý den,
Potřeboval bych vědět, jestli se můžou reklamovat tužkové baterie a hlavně jestli je můžu reklamovat.

Dne 9. 3. 2014 (neděle) jsem si na internetu objednal z czc.cz nabíječku se čtyřmi baterkami [www.czc.cz], kterou jsem převzal na pobočce dne 11. 3. 2014 (úterý). S bateriemi jsem jednal podle návodu, po vybití baterií jsem je nabil, a protože jsem používal druhý pár baterií tak jsem je přibližně 1,5-2 dny nepoužíval. V den kdy jsem je vložil do zařízení podruhé 15. 3. 2014 (sobota), jsem našel zařízení, asi po šesti hodinách od vlažení baterií, s roztavenou krytkou a vytečenou jednou baterií. Vrátit zboží se chystám zítra (17. 3. 2014 – Pondělí).

Chtěl bych ještě vědět, pokud mám právo na vracení zboží, jestli je možné žádat nějakou náhradu i za pokažené zařízení z důvodu závadných baterií, nebo možnost nějaké slevy na koupení nového zařízení. Poškozené zařízení je “MICROSOFT XBOX360 Wireless Controller White“
Předem děkuji za každou radu a pomoc, nikdy jsem nic takového neřešil.

Přikládám foto dokumentaci:
[1] 1. Fotografie
[2] 2. Fotografie
[3] 3. Fotografie

Nahradu škody za poškodene zariadenie si možeš uplatnit,pokial ovšem zariadenie-ovladač umožnuje použitie dotyčnych typov baterii,pozor,nie každe zariadenie je schopne korektne pracovat s nabijatelnymi bateriami,pokial to vyrobca nedeklaruje u dotyčneho zariadenia,može byt taketo použitie klasifikovane ako poškodenie vplyvom neodborneho použivania a nahrada škody zamietnuta.....

Před použití těchto nových baterií jsem používal ty též baterie GP 2700 ale v jiném obalu a bylo vše bez problému. Mě jde teď hlavně o to, jestli můžu vrátit zboží na záruku. Ten gamepad bych řešil později. Rozhodně byl ale stavěný i na nabíjecí baterie a nebylo s ním zacházeno neodborně.