Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlouhá kontrola policie

Dobré ráno,
měl bych takový dotaz, je nějaká doba kterou má maximálně policie při silniční kontrole? Jde mi o to, že v sobotu 15.03.2014 jsem byl zastaven policií na kontrolu, ale asi né jen obyčejnou. Chtěli vidět všechny doklady, potom mě poprosili o vystoupení z auta a celé auto prohledali, vyházeli všechny koberečky, odchlípávali spodní koberec, stropní, každou tašku, tubu, otevřeli(a že toho v autě mám :-( ) Potom odešli i s doklady do své dodávky a tam s nimi cca 15 minut něco prováděli. Nakonec mě popřáli štastnou cestu, že je vše v pořádku......Sečteno podtrženo celá kontrola trvala něco málo přes 45 minut. A já zrovna celkem spěchal, takže po kontrole sem se otočil a jel domů.......

no já nevím, ale neměli by k tak hloubkové kontrole mít soudní povolení??? Nemyslím si, že i policajt může komukoliv jen tak vlézt do auta a tohle dělat. To by ti tak mohli prolézat i byt, ne?