Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kdy už to hraničí s dětskou pornografií?

Dobrý den, na internetovém serveru www.facebook.cz se objevila stránka kde se nezletilé dívky odhalují, některým dívkám bylo už 18 let a zveřejňují tam nahé fotky těch děvčat kterým 18 let nebylo. Kamarádka má syna který na to koukal a tak na tu stránku přišla a nestačila se divit co vše se tam zveřejňuje. Jsou tam jasně vidět intimní odhalené partie těchto nezletilých dívek a nad tím slintají buď nezletilý chlapci nebo starý páprdové, kteří si u těchto fotek dělají dobře. Nehraničí to tak trochu už s dětskou pornografií? A dá se proti tomu něco dělat třeba nahlásit na policii? Předem děkuji za odpověď Michaela

loading...

někteří říkáte že to je normální dnešní doba a tak, ale co kdyby se vaše dcera které není ještě 18let byla zveřejněna na takových stránkách nahá nebo v erotických pózách ve spodním prádle kde jí kolem 50 chlapů různých věkových kategorií píše jak by jí chtěl ojet jak má hezký kozy a tak to by vám asi jedno nebylo. Ta stránka se jmenuje Amatérské nadržené fotky kde opravdu se ty chlapi u těch pc dělají dobře takže dochází k sexuálnímu uspokojení a to že jsou nezletilé vím protože když jsem se hádala s administrátorkou této stránky že tam má nezletilé tak mi řekla že jí to nezajímá že to nevadí že jim ještě nebylo 18 že to policie neřeší.

Presne ako pise JR, nie je problem skor to, ze take fotky vobec vznikli? Preco riesite nasledok a neriesite pricinu? Nezletilej dcere dam par faciek a necham ju nech si tu hanbu, ze jej fotky su na nete odserie sama.
Mrziet by to malo predovsetkym ju, mna ako rodica by skor mrzelo, ze bola vobec tak blba a nieco take nafotila. A ked je jej to jedno tak som asi niekde vo vychove urobil chybu.
Inak fakt, ze administratorka pozna vek divcat na fotke mi evokuje dojem, ze pozna ich osobne udaje = zeby nakoniec dievcata tie fotky na tu stranku dali same? Ci uz za odplatu alebo len z tak z pleziru?
Podla mna sa tu riesi ten najmensi problem zo vsetkych...fotky su uz na nete s tym sa nic nespravi, takze preco neriesime ako a preco vznikli a ako sa tam dostali?

To ma celkom pobavilo, pretoze som si spomenul, co bezne nachazdam pri udrzbe pc a mobilov v nich. Raz som to ukazal dotycnemu, ci je normalny a ked som videl reakciu odvtedy to uz neriesim.
Dnesne deti su vselico len nie svate, vymienanie obrazkova na nete sa zacina snad uz v 10 rokoch po prechode na druhy stupen ZS.