Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dluh

Dobrý den chtěl sem se jen zeptat, dlužím pojištovně docela dost peněz a přišel mi dopis o uhrazení do určitého data. Tolik peněz samozřejmě nemám, je možné ,že by mi zamítli žádost o splátkový kalendář a nadále by trvali na uhrazení obrovské sumy do měsice jak je řečeno v dopise ? Mám z toho docela obavu protože tolik peněz dohromady nedám ani za rok natož za měsíc. Díky za odpovědi.

Přistoupení na splátkový kalendář není pro pojišťovnu závazné, nemusejí na něj přistoupit. Bude asi lepší se zeptat tam... Pokud na něj nepřistoupí, tak ano, budou to chtít zaplatit ihned a v případě nezaplacení nejspíš přistoupí k vymáhání pohledávky.