Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem licence pro opravu mobilnich felefonu

Ahoj, chci se zeptat jak je to s licenci pro opravu mobilu. Musim mit tuto licenci abych mohl opravovat telefony nebo nemusim. Pokud ano kde se da tato licence sehnat a kolik to stoji ? Dekuji za odpovedi. :)
PS: chci pracovat na vlastni pest ne v nejakem servisu.

Licenci? Nepotřebujete licenci. K podnikání potřebujete Živnostenské oprávnění, v tomto případě na "Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení" což je živnost řemeslná, ke které musíte prokázat splnění Všeobecných podmínek a také Odborné způsobilosti (obvykle vzdělání nebo praxe v oboru).