Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyzvednutí řp při ztrátě op

Zdravím, na magistrátě mi leží vyřízený řp, po absolvování autoškoly, tudíž můj první, a podařilo se mi ztratit op, tudíž by mě zajímalo jestli lze řp vyzvednout i s jiným dokladem nebo jak si jinak pomoct v téhle situaci. Děkuji

Pas mám bohužel už propadlý, jedině mě ještě napadá rodný list ale tam není fotografie apod. zase do města nejezdím každý den abych se tam šla jen zeptat, tak se se chtěla nejdřív zeptat tady na poradně, taky od toho tady je :))