Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odkdy platit televizní poplatky

Odkdy musím platit poplatky za TV?
Mám trvalé bydliště u rodičů, ale vlastním byt napsaný na sebe, elektřina a poplatky za byt také jdou na mě. Postupně ho zařizuju a jsem tam jen 2-3 krát do týdne. TV ani rádio nemám.

Můžou na mě vyrukovat s nějakou pokutou, když ještě pár měsíců nebudu nic nahlašovat?

TV ani rádio nemám.

Tam za co chceš platit?Zákon o povinném placení všech domácností se tuším teprve připravuje.Pokud by náhodou něco ověřovali a přišla nějaká výzva k přihlášení,prostě pošleš zpět čestné prohlášení,že žádný přijímač nemáš.

Kdo je poplatníkem televizního poplatku?

Každý vlastník nebo uživatel (užívá-li televizní přijímač, který není jeho, déle než 30 dní) televize - nebo jiného zařízení, které je schopné jakýkoliv televizní program reprodukovat.

dneska jsou chytre telefony, pc, tablety a jine veci ktere urco mas na kterych to jde chytnout a nez se s nekym hadat...navic poplatek nemusi platit vlastnik nemovitosti/domacnosti. staci jeden platici clen...