Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontrola balíku před převzetím

Dobrý den.
Objednal jsem si přes "bazoš" věc v hodnotě 5500 Kč. S prodejcem jsem si psal, vypadal seriózně. I přes to se chci zeptat, zda mohu zkontrolovat balík před převzetím od poštovní doručovatelky? Pokud ne, co mohu dělat v případě, že by mi přišla pouze cihla nebo něco obdobně velkého či těžkého.

Děkuji

Z bazoše zásadně už nic nekupuju. objednal jsem si od jednoho velice seriozního člověka Paměťový moduly(sice jen částka 400 Kč) na dobírku.

I svoje super hodnocení z Aukra mi posílal.

Několikrát jsem ho mailem urgoval že nic nepřišlo a to sem mu poslal prachy na účet a on to měl poslat dobírkou.

pak to přišlo, v A4 obálce v praskaččce nastřýhaný kartonový proužky.

Ještě mám jeden dotaz, pokud se na mnou kupující věc bude stahovat záruka.
Když mi to přijde se záručním listem, tak na to pořád plyne záruka od doby, kdy ji původní majitel koupil? A nebude problém, pokud to bude faktura se jménem původního kupujícího a budu to reklamovat pod jiným jménem?