Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odstoupení od smlouvy

Dobrý den,
před rokem sem si koupil produkt, přesněji elektroniku. Zároveň sem uplatnil možnost prodloužené záruky ze dvou na pět let. Produkt funguje jak má, nejsou s ním žádné problémy, ale přestal mi vyhovovat. Zkrátka na trhu se objevil novější model (nejedná se o telefon). Mohu jako spotřebitel odstoupit od smlouvy a nechat si vrátit peníze?

Děkuji za odpověď,
s pozdravem Karos.

jasne, v pohode, tiez to tak robim. kupim auto a po par rokoch ho vratim, bez problemov mi preplatia plnu sumu. bezne tak vraciam pracku, chladnicku, televizory, hned ako sa mi prestanu pacit ich beriem spat do obchodu a ochotne mi stale vracaju peniaze. pokial mas viac ako 14 rokov tak si svojou otazkou urazil poradnu.