Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Focení dívek pod 18 let

Mám kámošku 17 let a líbí se jí focení lehce erotických fotek, kdy prostě nemá nic na sobě,
dost to po mně vyžaduje. Je focení dívek 15-17 let pro soukromé účely nezákonné?
Vlastně by ráda i fotky ze skotačení, nerad bych skončil v lochu.

loading...

Pustil by ses na velmi tenký led, vyprdni se na to, vyfoť ji až jí bude 18+ let. Vygoogluj si téma "Ohrožování mravní výchovy mládeže", tě to hned přejde, ani tak nejde o soud, ale o reakci okolí, by ses mohl stát ze dne na den pedofilem a je jedno co to slovo přesně znamená. :-)

Bohužial taketo fotenie je nezakonna činnost,ono trestna je vyroba,distribucia aj prechovavanie a vytvaranie obrazoveho materialu osob mladšich ako 18 rokov je kvalifikovane ako detska pornografia/jej vyroba/ paradoxne oproti tomu,aka je pripustne vekova hranica na pohlavny styk,je to postavene trošku na hlavu ale pokial sa nechceš dostat do potencionalneho pruseru,radšej si daj bacha.......

Kedže na fotkach nieje plnoleta osoba,tak 8-12rokov odnatia slobody za vyrobu,širenie a prechovavanie detskej pornografie,zapis do medzinarodneho registra pedofilov,z toho vyplyvajuca možnost obmedzenia pohybu a vycestovania do inych štatov,v pripade zistenia nejakej poruchy aj sučasne ambulatne alebo ustavne psychiatricko-sexuologicke liečenie a to aj dlhodobe alebo doživotne,s detskou pornografiou nieje žiadna sranda,tolerovana nieje dnes už prakticky v nijakej civilizovanej krajine.......