Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem daně v jiných zemí

dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli někdo neví v jakých státech se nemusí platit daně
chtěl bych si koupit malou chatku,ale ideální by bylo tam,kde se nemusí platit další finance
například nevíte jak je to v indonésii,malajsii,polynesii nebo okolí?
předem děkuji

Dane neplatia rodeni občania v Kuvajte,Qatare,Abu-Dhabi,Sharjahu,Ras-al Chaima,Fujaire,5%-ne dane platiš v Monaku,pokial vydokladuješ trvaly pobyt minimalne 256 dni v roku na jeho uzemi,v inych krajinach s vynimkou Antarktidy,Mesiaca,Venuše,Marsu,Saturnu,Uranu,Jupi tera,Pluta spravidla platiš dane a ako cudzinec často mnohokrat vyššie ako domaci........v niektorych krajinach dokonca ani ako cudzinec nemožeš vlastnit nehnutelnost vobec,možeš si ju iba prenajat,nie zakupit do osobneho vlastnictva........