Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Název firmy

Zdravím. Chtěl bych si založit taxi službu. Chtěl bych se zeptat, kde mohu zjisti jaké jméno mohu pro firmu použít? Abych nebyl v rozporu s něčím či nebylo už zabráno nebo nějak podobné firmám ve světě a nebyl z toho problém. Chápete mě. Děkuji

Pouzij google:

Nesmis mit taxisluzbu s nazvem stejnym jako uz je nebo podobnym(treba A-A-A TAXI vs. AAA TAXI) a tvoje logo a firemni vozidla se nesmi taky podobat jine.

Ale s tim si nedelej hlavu az pujdes k regisraci firmy, na zivnostenskym urade ti to nepovoli protoze to hlidaji abys na tom nebyl jak jsem psal vys, to jen pro to abys vedel ze dokud nevyresis jak jsem psal v zacatku tak tam ani nechod.