Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přijmutí na VUT

Dobrý den, podal jsem přihlášku na VUT FIT do Brna a zjistil jsem, že mě mohou být prominut přijimací zkoušky. Splňuji jejich kritérium a tj. že jsem mezi 20% nejlepšími z maturitní zkoušky z matiky. Chtěl bych se zeptat jaká je pravděpodobnost, že mě opravdu na základě této podmínky vemou bez přijimaček? Děkuji za odpověď.

A tu ti to nepride, ze moc otravujes;o)?
Naozaj divne, ze zhanas na nete na nahodu niekoho kto ma skusenosti s tym co chces ty, ale napisat, ci nebodaj zavolat na studijne oddelenie fakulty a spytat sa ich aka je bezna prax ti uz pride divne.
Suhlasim s Karlom, od matematika by som ocakaval jasnejsiu logiku a nie tu dnesnu, ze mam problem a riesim ho s kymkolvek len nie s tym s kym mam.
Volaj na fakultu a mas odpoved do par minut.