Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno smlouva ČEZ

Zdravim,
Stehuju se z bytu, kde mam jeste smluvne odebirat 1 rok a 3 mesice elektrinu od CEZ. Je nejaka moznost, abych zrusil smlouvu aniz bych platil nejake odstupne napr. 10000 atd atd?? diky

Ano vedeli, volal jsem tam, tak pro ty co by to pripadne zajimalo, tak mi operator do telefonu rekl ze pripadne sankce za odstoupeni od smlouvy se plati pouze pri prechodu k jinemu poskytovateli sluzeb. v mem pripade tedy nikoliv.. diky