Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podrobny vypis hovoru

Zdravim Vas,

Mam na Vas takovy dotaz, ktery az tak neni spojen s pravni ochranou ale zajimalo by me, jestli kdyz moje manzelka zna Vsechny me udaje, tak jestli si muzes nechat poslat vypis hovoru k memu cislu? Nebo jak to funguje. Preci kdyz zada operatorovi vsechny moje udaje, tak operator je nucen ji poslat vypis. Nebo to tak neni? Budu rad za kazde info ohledne tohoto problemu abych se mohl lepe chranit . Dekuji

U nas to funguje tak, ze o vypis mozes poziadat bud cez web, kde sa vsak musis identifikovat cez svoje konto u operatora alebo telefonicky a tam sa identifikujes len menom, priezviskom a adresou. Vypis posielaju na kontaktnu adresu, cize v pripade manzelov sa naozaj k vypisu moze dostat aj manzelka.

telefonicky a tam sa identifikujes len menom, priezviskom a adresou

Ale mám dojem,že tam musíš volat ze svého telefonního čísla a snad i uvést svůj PIN kód-tak jako do internetové samoobsluhy s robotem.Tak jedině že mu žena šlohne telefon a o ten výpis si zažádá sama a pak bude číhat na pošťáka.