Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emigrace

chtěl bych se zeptat čistě se zajimavosti:
někdo emigruje do polynesie bez kontaktování uřadu,tedy bude nelegálním přistěhovalcem
hrozí takovému člověku vězení?
na internetu jsem nenašel zakonik polynesie,nevite o nějakém?
předem děkuji

nechápu o čem to mluvíte na žádnou dopravu jsem se neptal
cituji otázku:
na internetu jsem nenašel zakonik polynesie (oprava:Francie) ,nevite o nějakém?
předem děkuji

nevím jak vy,ale já tu žádnou otázku o dopravě nevidim

mohl by mi někdo dát ten odkaz?at mohu zavřit tuto stránku poradna.net

děkuji
jen tento odkaz má být zde bez dalších pindů
ale co se divím někteří lidi prostě mají vrozenou povahu škodolibost...
tato stránka by se neměla jmenovat poradna.net,ale nějak jinak..
zde mne uz neuvidite ošklivý lidé.sbohem a někteří z vás by se měli zamyslet nad svým chováním nebo jednou narazite...