Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaplaveni spolecneho objektu

Zdravim,

Dnes rano pri prichodu do prace nas zaskocilo to ze vraty protekala voda, nic jsme si z toho nedelali protoze den pred tom byla prutrz mracen a kroupy.

Po oteevreni vrat se vyvalila halda vody a stale bylo po dilne cca misty az 5cm vody, prebrodlili jsme se do satny, usrtojili se a tesili jsme se ze pujdem zase domu.

Zjistili jsme ale ze to destem nebylo ale ze zchladiciho ukruhu pracky tlakem vody prasla hadice a voda chcala neznamo jak dlouho.

zastavili jsme to a zavolali poprosili uklidovou agenturu o vysati vody...trvalo to 2 hodiny nez byla voda fuc,

mistrovi a vedeni jsme rekli jak to bylo.ze praskla ta a ta hadice.Technice se nic nestalo nastesti je to nova hala vsechny stroje jsou na betonovych vyvsenych podstavcich tak to nechali plavat...

...jenze ke konci smeny jsme si vsimli ze obvodovy zdi jsou podmaceny a opadava z nich omitka tak to zacalo na novo.

otazka zni

kdo bude moct za tuhle vec? udrzba? my jako delnici_obluha? hlidaci agentura?

dik za odp.

EDIT:
to byl hned nas prvni argument, ze jsme tam od toho aby jsme delali svoji praci za kterou jsme placeny a ne neco spravovali a chodluli hlidat po nocih zavady...

chci se zeptat jakou funkci ve firmě má pračka, proč tam je? je to firemní, v inventáři firmy?
pokud je to firemní pračka, pochybuji že to někdo z dělníků schytá, hlavu na špalek za vás ve všech průserech strká vedoucí dílny, provozu, jak to dopadne je o vztazích jak si manažeři v linii nad sebou podrží nebo podráží, podstata je, že tam bude práce na opravě zdí a to bude něco stát ať někdo poletí nebo nepoletí z firmy
na triku by toto měl mít BZP (pracovník řídící bezpečnost na pracovišti) či správce budov pokud to je firemní budova a má v kompetenci instalované spotřebiče, vyhodnocování rizik, potencionálních škod je jejich práce