Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legalni stahovani filmu a hudby.

Dobry den,rad bych se prosim vas zeptal na upresneni noveho evropskeho zakona o ilegalnim stahovani filmu,hudby etc..

Vim,ze nesmim stahovat a nestahuji,ale po nastehovani do domu nemam TV a zajimalo by me,jake servery jsou v tomto pripade nelegalni. A naopak,jake servery jsou legalni. Nevim,jestli tento dotaz patri do teto sekce , ale rad bych se dozvedel o nejakych legalnich zdrojich , kde si za to zaplatim a mohu beze strachu stahovat pro vlastni uziti.

Dekuji predem za odpoved.

no jenze u me je problem s tim, ze ziji na Slovensku ,kde uz tento zakon implementovan byl. a protipiratska unie jasne uvadi ze i server ulozto a rapidshare etc.,tedy stahovani z nich je porusenim autorskych prav,protoze ten, kdo to nahral, nedotal souhlas od vydacatele jej nahrat.