Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odvolání - doba

Dobry den,
nevíte náhodou jak je to s odvoláním obecně? Posílal jsem odvolání společně s lékařem pojišťovně, ale nevím, jakou lhůtu mají, musí mi odpovědět do 30ti dní standardně?
Děkuji za odpověď :-)

Dobře díky, odvolat jsem se stihl včas, teď čekám jen na to, až nějak zareagují. Odvolání proti neschválení lázní. No není to jen u reklamací, ale i u soudů, správních orgánů... Takže je jenom na nich, po jaké době se umíní s tím něco dělat? (schválit/neschválit)

Pokial bolo poslane odvolanie/odpor voči nejakemu sudnemu/spravnemu rozhodnutiu,tak reakcia obvykle pride pri vytyčeni noveho sudneho/spravneho konania,30-dnova lehota,počas ktorej musi byt o konani poslane vyrozumenie od toho,kto prijal vec do konania musi byt len v pripade reklamacie,bohužial....ostatne sa može natahovat ako sopel po rukave a može trvat roky,kym sa to dostane na radu,kvoli tomu sa o našich dvoch republikach hovori,že je tu vymožitelnost prava na velmi ubohej urovni......