Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reparát SŠ

Dobrý den,

letos se mi bohužel stalo to, že budu dělat reparát z matematiky a chci ze zeptat, zda ač tam bude pětka, dostanu vysvědčení na konci roku, či až v srpnu po reparátu. Ptám se, protože bych se rád vyhnul nepříjemnému momentu, kdy naběhnu do školy s kytkou a pak se žádné vysvědčení pro mě konat nebude. Děkuji za odpovědi.

Dostanes neco jako vypis z katalogoveho listu, vypada jako vysvedceni ale neni to na tom znamym tiskopisu, je tam jen vycet znamek a tvoje + skoly udaje.

Po uspesnem reparatu ti vysvedceni daji prave. pokud reparat neslozis zustava ti jen ten katalogovy list a je na skole kdy ti piovoli dalsi moznost opravit si to a ziskat plnohodnotne vysvedceni.

Jestli se rozhodnes dal nepokracovat ve studiu nebo neslozis ani v pulrocni lhute opravky zustava ti katalovy list jako doklad o dosazenem vzdelani.

Edit: takze kytku klidne vem, aspon udelas dojem a zapamatujou si ze ti to nebylo lhostejny a ze se kajes. Zazil jsem i spoluzaka, ktery vedel ze nedostacny budou, nijak moc to neresil, sebral ten katalogovy list, podal profesorce ruku a demonstativne odesel.Paradoxne se po druhem neuspesnem pokusu reparace rozhodl vystudovat a zustat za sve penize dalsich pet na jine SŠ a dnes vlastni prosperujici firmu zabyvajici se vyrobou cehosi na topeni.