Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pry dlužím

Zdravím dnes mi přišel tento email nemam založeny ani jeden bankovni učet jedna se o podvod nebo si nekdo spletl email? Plus v přiloze mi přišel zazipovany nějaky exe soubor ve kterem hned antivir našel vir.Co si o tom myslite.

Vážený kliente,

jsme Vám velice vděční, že využíváte produkty naší banky.

Chceme ale Vás upozornit, že k 21.05.2014 na svém osobním účtu mátenesplacenou včas úvěrovou splátku ve výši #4121266340183001 6853.52 Kč.
Nabízíme vám uhradit pohledávku v plné výši do 28.06.2014.

Včasné uhrazeni pohledávky bude znamenat dodrženi smlouvy číslo #1C3692E280D34750B a umožni Vám:
1) Vyhnout se objevení negativního záznamu v registru dlužníků
2) Vyhnout se soudnímu sporu, a spojeným s takovým sporem nákladům.

V případě nevčasného splácení označené pohledávky 6853.52 Kč dovolíme si upozornit na to, že podle znení smlouvy číslo #1C3692E280D34750B uvedená pohledávka se považuje za nově vznikly spotřebitelský úvěr a na základě Zákona č. 145/2010 o spotřebitelském úvěru a v souladu s jinými právními předpisy, jsme oprávněni zahájit soudní jednání.

Kopie smlouvy číslo #1C3692E280D34750B a podrobný výpočet vzniklé pohledávky jsou připojeny k tomuto dopisu jako příloha soubor "smlouva_1C3692E280D34750B.zip"

S pozdravem,
Bára Cyroňovi
Vedoucí odboru vymahani pohledávek
+420 605 415 214
Změna kategorie, původně: Ochrana lidských práv (karel)

tohle jmeno sice existuje ale nasla jsem nejakou zdravotni sestru z karvine.. chudak holka ani nevi ze jejim jmenem se tady nekdo staci obohacovat. v cesku neziji 10 let a pochybuji ze jsem si tam neco pujcovala na toz abych neco neplatila..je to podvod