Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace opravy auta

Dobrý den mám dotaz ohledně uplatnění reklamace. Ve značkové servisu mému kolegovi z práce vyměnily olej, po 14dnch a ujetí 2000km se mu údajně odšrouboval vypouštěcí šroub na olej a olej mu vytekl. Policajti ani hasiče nevolal na odstranění umaštěné vozovky. Nechal se odtáhnout do servisu kde na reklamaci mu olej daly nová. S autem odjel a asi po hodině se vrátil stím že má motor zadřený a chce po servisu motor nový (opravu motoru nechce)že mu to způsobily oni.
Má nárok na opravu auta v reklamaci? Děkuji za jakoukoli názor.

Ps: vím jak se k autu chová je schopný bez olej klidně jet.

je to asi fakt o servisech i nejakam tom now how.

nemusim hadat ze to bylo auto z francie.

neni to davno co sme resily problem s octavii(1.9TDI) taky mela majitele co se k ni choval vic nez slusne.Po se servisni oprave poloosy byl neustaly problem s jejim povolovanim od diferaku.

Ac stare auto a on velky kutil ji trpelive zhruba 2 mesice den co den dotahoval aniz by sel uplatnit reklamaci.

Jednoho krasneho dne se to auto rozhodl prodat a nezbylo mu nic nez to dat zas do toho sameho servisu znova opravit.

ovsem za svoje penize

svete div se v tom samem servisu mu jeste vynadali kterej blbec to opravoval.Misto ocelovych sroubu tam byli nejaky z "blata" a jeste dotazeny ze vnitr matkama---nedej buh se jen jedna povolit a spadnout.

Nove spravne srouby staly 500,- a prace 1500,- on to uspesne prodal auto jest v poradku a potom co nasel fakturu za tu zbastlenou opravu zadal satisfakci.

v tom servisu nevedela prava rula co dela leva a ani uz nevedeli ze to pojebali oni.servisman dostal padaka a on jeste penize zpet a jako gracii 10l prevodaku, poukaz na nejakou pripadnou budouci opravu zdarma...

ale to je o tom jak jsem psal nazacatku