Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osobní právo

Dobrý den, před 15 dny se mi stal doma nechtěný incident, kdy jsem při zavírání okna zavadil o vázu kterou jsem stihl chytit ale vylela se z ní voda. U tohoto byl můj výbušný otec a dal mi "zaracha" do odvolání. Jak lze vyčíst tak to už není chvilka. Minulý týden mě ještě držela nad vodou škola. Teď nemohu nikam ven, není to už přehnané na to že je mi 17 let? Vážně to bez vrstevníků, sportů a mých koníčků betu těžko když jsem stále zavřený doma a mohu maximálně na zahradu.
Předem díky za odpovědi.

Zákon pri svojej láskavej blahovôli má ošetrený aj takýto šikanózny spôsob uplatňovania práva medzi blízkymi a zverenými neplnoletými(!) osobami.

Moja rada. Radšej ho u svojho tatíčka cestou OČTK alebo príslušného "orgánu" neuplatňuj, vytvoril by si do budúcna "domácu pohodu".