Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mytí auta za bytovkou na trávě

Zdravim, chtěl bych se zeptat na dotaz ohledně mytí auta. Bydlim v bytovce, za kterou je větší travnatá plocha, dá se říci louka a na konci jsou zahrádky. Na svojí zahrádce mám vodu, ale bohužel na zahrádku kvůli úzké brance a keřům nezajedu. Napadlo mě zajet k zahrádce, vytáhnout hadici přes plot a mejt auto na tý "louce" za barákem. Sousedi k zahrádkám po tý trávě normálně jezděj, např. když si tam vezou nějaký krámy. Je to zakázaný abych takhle myl auto na trávě která je pozemek města nebo ne? Já když by na mě náhodou vyběhl nějakej aktivní soused s tim že se mu to nelíbí, tak abych věděl. Díky

On je rozdíl "umejt auto" a "umejt auto". Pokud se řekněme mají jen očistit okna od rozpláclých much, asi není co řešit. Ale já když meju auto, třeba po zimě, tak na to zajedu do ruční myčky a pořádně ostříkám i podběhy a spodek. A ten sajrajt co po mně zůstane v myčce (a třeba i sůl z posypu) bych na svém trávníku mít nechtěl - ostatně, on by tam ten trávník dlouho nebyl.