Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legálnost imagefap.com

Zdravím, párkrát jsem navštívil stránku imagefap.com, ale nedávno jsem tam viděl nějaké fotky nejspíše nezletilých. Okamžitě jsem tu stránku zavřel. Hrozí mi nějaký postih? Mám z toho celkem špatný den. Hledal jsem o tom na internetu, ale nic jsem v češtině nenašel. Poradíte mi, prosím někdo? Díky :)

loading...

postih Ti hrozí,jedine keby si aktívne vyhladával, sťahoval,prechovával a šíril erotické/pornografické audiovizuálne materiály s osobami mladšími ako 18 rokov,pokial si prezeráš nejakú stránku a pri prezeraní len náhodou natrafíš na takýto materíál,nič Ti nehrozí