Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dědictví auta - převod

Zdravim, potřeboval bych se zeptat na převod auta. Mám na dědu napsaný auto, kvůli ekodani. S dědou to ale teď vypadá špatně, tak chci zjistit jak by to bylo s následnym převodem na mě. Musí se s autem při převodu v dědictví jet na evidenční kontrolu jako při koupi od někoho cizího a musí mít platnou STK? Problém totiž je, že mám auto teď rozebraný a značky v depozitu, takže když bych musel mít platnou stk nebo udělat evidenční kontrolu byl by to problém. Díky

To nevím, já jsem kupoval dvě motorky které byli rozebrané a značky v depozitu. Na evidenčku jsem přitáhl akorát rám s motorem a bez problému mi ji udělali. Možná bude stačit jenom kastle, nejlepší asi bude zavolat na STK kde EK budeš chtít dělat a zeptat se.