Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak číst infosoud

Na justice.cz je aplikace infosoud. Jelikož v nápovědě jsem se dočetl takové perly jako, že "vyřízení věci znamená vyřízení věci" (no kdo by to byl tušil), rád bych se zeptal jak mám jednotlivým položkám porozumět.

Jeden spor, který jsme vyhráli nedávno má uvedeno vydání rozhodnutí a poté vyřízení věci a tím končí.
Jiný spor, o kterém nemám informace jak dopadnul, má také uvedeno:

Vydání rozhodnutí
Vyřízení věci
a navíc ještě:
Datum pravomocného ukončení věci
Skončení věci

Mám to z ruky, takže nemohu nyní nahlédnout do spisu. Byl jsem žalován o určitou částku a mám za to, že jsem prokázal, že neoprávněně. Exekuci v registru žádnou nařízenou nemám. Věc skončila v lednu. Rozumím tomu tedy správně, že jsem spor vyhrál nebo je zde stále možnost, že jsem prohrál? Bohužel mi nic do datovky nepřišlo a poštu jsem nevyzvedl, protože jsem daleko.

Tušil by někdo? Nechce se mi tam jet a po telefonu mi alespoň jinde nechtěli nic sdělit, že nejsou oprávněni. Děkuji.

Po telefóne ani nesnívaj - neexistuje.

Písomne, poštou DVR, kde pod sp.zn. a tvojimi nacionáliami uvedieš platnú kontaktnú adresu.

Zriaď si ZEP, samozrejme, akceptovateľný justičnou mafiou. Jediný spôsob ako sa dá so súdmi a štátnymi orgánmi komunikovať elektronicky.