Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Registrace na Uřadě Práce

Dobrý den. CHtěl bych se zeptat na pár věcí. Uřad Práce mi nabídl práci do které mě vzali. Zaměstnavatel vzal na mě dotaci z Uřadu Práce. Nástup jsem měl do zaměstnání 3.3.2014. Po dva a pul měsících jsem šel marodit. Výpověd jsem podal v době nemocenské 16.7.2014. Zaměstnavatel mě propustil ve zkušební době. Mužu tedy jít se zaregistrovat na Uřad Práce ?

Upřesni si pojmy a lhůty.Pokud byla zkušební doba obvyklé 3 měsíce,trvala od 3.3.do 2.6.Takže by Tě musel propustit v této lhůtě.Spíš se ale jednalo o pracovní smlouvu na dobu určitou,např.na 6 měsíců,tj.do konce srpna.Jestli Tě potvrdil Tvoji výpověď hned k 16.7.,bylo to ukončení pracovního poměru dohodou.Čili už nepracuješ.Jestli Ti to ale neschválil,musíš tam chodit a asi i pracovat až do konce září nebo alespoň do konce srpna-podle pracovní smlouvy.