Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obrazky z filmu

Dobrý den,
dělám pro klienta hlavičku facebooku a možná i webu. Jelikož je to budoucí filmové studio, bar atd.. chci použít obrázky z amerických filmů které spojím do fotomontáže. Mohu tyto obrázky které najdu na googlu použít?
Děkuji :)

ne. jen leda kdyby si byl soukroma osoba a pouzil nejakyho herce nebo moment z filmu ktery by te podle tebe charakterizoval.(na to maj mimochodem link kde v pripade nesouhlasu muzes protestovat)

a i tak vim ze Fb si tohle kontroluje sam a foto zamitne, driv nebo pozdeji.Uz to neni co byvalo, kolikrat ti odstrani i odkaz upravenou fotku, clanek, uryvek z filmu nekoho znameho.