Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dobrovolné příspěvky, paypal - Streaming -

Dobrý den,
chtěl, bych se zeptat pokud streamuji a sleduje mě určitý počet diváků. Mohu si dát číslo na paypal do popisku ? S textem dobrovolné příspěvky od Vás, Vybráno, Co bylo zakoupeno, na co se momentálně přispívá. Pokud mě někdo přispěje je to se zákonem vše v pořádku ? Ovšem je mě 15 let a měl, bych student. účet paypalu.
Prosím o odpověď děkuji.

Dobrovolné příspěvky jsou tvým příjmem - podléhá dani z příjmu. činnost výroby videí bys hodlal dělat víc než jednorázově či příležitostně (je to víc než brigáda či jednorázová konzultace, je to poskytování služby s potencionálními příjmy), takže bys podnikal, prachy by ti z toho chodily - a to znamená minimálně volná živnost s podmínkou mít min. 18 let věku, je ti 15 takže někdo z rodičů by měl na sebe napsanou živnost.