Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvod?

Po doporučení od kamaráda jsem si koupil herní zlaťáky z www.mmose.com, vše proběhlo v pořádku. Tak jsem si chtěl udělat radost znovu. Ze začátku to bylo normální, zaplatil jsem, oni to poslali dodavateli a ten to jakoby zaplatil. Vše do té doby bylo v pořádku. Jenže teď mi na email přišlo, že tu transakci stornoval a peníze si shrábnul zpátky a já mám zablokovaný účet do doby než to zaplatim. Dole mají napsáno "Possible account termination when using illegal leveling or illegally obtained gold."
Kdyby mi účet zablokovali za to, že jsem si koupil nelegální goldy, tak bych to neřešil (moje blbost), ale zablokovali mi ho za to, že oni stornovali platbu. Což si myslim, že je podvod. Co vy?

oni to poslali dodavateli a ten to jakoby zaplatil....tu transakci stornoval a peníze si shrábnul zpátky

A to bude ten problém.Oni nemůžou za to,že Ti nějaký "dodavatel"cosi nasliboval a pak za Tebe nezaplatil.Odkážou Tě prostě na něho a účet pravděpodobně odblokují,až jim platba dojde.Od koho,to je jim asi jedno.Takže pokud byl dotyčný dodavatel nebo příjemce peněz z ciziny,asi se Ti jen vysměje nebo přestane komunikovat.Moc růžově to tedy nevidím.Zkus si vygooglit nějaké recenze,třeba je vás víc a někdo už něco zkouší podniknout.

Q18 : Will my account get banned if I buy from MMOSE?
ANSWER :No.
We are a reputable company that does not engage in cheating, exploiting or phishing. Dealing with other companies who obtain currencies and virtual commodities through these illegitimate means may result in your account being banned, but we can assure you we are not one of those. We are proud of our company's reputation and we will continue offering a safe, quality service to our customers, whilst combatting scammers and fraudsters in MMORPGs.

Tohle by se někde dalo použít, ne?