Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno živnostenský list

Dobrý den, máte někdo zkušeností s tím že do určité výše výdělku za rok nemusíte mít živnostenské oprávnění. Někdo mi psal do 2400 kč výdělku za rok nebo se muže i víc, vím že se tato částka často mění tak bych se rád držel pod hranicí...

Určitě potřebuješ živnostenské oprávnění ?
Podle zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání je živností soustavná činnost provozovaná samostatně, vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku a za podmínek stanovených tímto zákonem.