Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alza.cz nepřesné informace

Zdravím, nedávno jsem si vyhlídl ( asus-x750ln-ty056h-d603483.htm ) jeden asus který měl ve specifikacích grafickou kartu Nvidia GeForce GT 840, myslel jsem si že je to nějaká nová grafika z řady GT a tak jsem to koupil, jenže dva dny po tom co jsem to dostal, jsem vlastně přišel v nastavení NTB že to NENÍ GT, ale jenom GeForce 840. Myslíte že mi uznají reklamaci, protože já ho potřebuju na pracování ve 3D programech a rád si zahraju třeba TR 2013, takže mě grafika naprosto sklamala.

reklamace na blbost občanský zákoník nezná, pokud jsi to koupil přes eshop tak máš 2 týdny to vrátit bez udání důvodu, v ostatních případech je vrácení a vyplacení peněz či výměna za jiné zboží dohodou s prodejcem