Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodávání návodu nelegální činnosti?

Dobrý den, chci se zeptat jestli je nějakým způsobem legalní "prodávat" někomu návod, na nelegální činnost. Popř. prodávat návod na to jak sehnat návod na nelegalní činnost.

Např. když bych věděl jak nejlépe uvařit drogu, nebo někoho otrávit.... Jsou to příklady tak to prosím neberte tak vážně... Nechci nikomu ublížit...

Nebo jestli by to šlo nějak šikovně obejít...

Co třeba návod zašifrovat (je li to soubor), soubor zveřejnit, a prodat "pouze heslo/dešifrační klíč"

PS:podle téhle logiky, by byl v průseru třeba i výrobce seker, jelikož on vyrobil sekeru a někdo jiný s ní někoho seknul (do hlavy)

Ano,je to nelegální,obvzlášť,pokud to sám přiznáváte,že to víte,že je to nelegální.Pokud to souvisí s trestným činem,jste naopak povinnen to oznámit,jinak jste spolupachatelem,eventuelně by to mohla i být spoluúčast na páchání trestného činu.