Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cestování

Ahoj. Lidi mám otázku. V kolika letech je možné cestovat, mám na mysli koupit letenku a odletět do asie, ameriky atd... Je potřeba být plnoletý, nebo už od 15 let může sám na vlastní pěst letět syn do Maroka? Díky za radu.

Nedávno jsem o tom viděl dokument, je nutný písemný souhlas obou rodičů na něm uvedený kontakt na osobu(organizaci), která nezletilou osobu v cílové zemi převezme.

Edit: ještě nahlášení místa pobytu na pověřené ambasádě je nutné provézt.

Je to stejný jako studentské pobyty.