Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cajti na dálnici.

Včera večer, už byla tma, jsem na dálnici někde mezi Poděbrady a Prahou dojel mikrobus cajtů. Jel v pravém pruhu, o něco pomaleji než je povoleno, měl zapnuté blikačky, oranžový a modrý maják. Koukal jsem, jestli má taky zapnutý nápis STOP nebo jestli z auta není vystrčená ruka s plácačkou, nic jsem neviděl, ostatní auta ho předjížděla, tak jsem posléze předjel taky. Ještě jsem se koukal, zda vepředu nejede nějaký nadměrný náklad nebo něco takového, nejel.
Je už dost dávno co jsem si dělal řidičák, ale v poslední době jsem chodil na školení řidičů referentů, nevzpomínám si, že by se tam něco takového probíralo.
Tak se chci zeptat, co to znamenalo - jestli vůbec něco nebo jestli si jen tak hráli a zkoušeli, čím vším mohou svítit.

To je jejich oblíbenej trik, jedou o něco pomaleji než je povoleno a když je předjedeš hned tě na prvním výjezdu drapnou, jen se divám že jeli v označeným autě, já si vzpomínám že mýval(plzeň-praha) modrou kombikovou fabii.

Okoukali to od poláků, kde takhle rádi mastěj hlavně kamiony.

Edit: určitě někoho kdo je z vás předjej sebrali.ty jsi měl jen štěstí.

A ještě jeden Edit:nebyl za tim multivanem kamion? je možný že to byli celníci a táhli si oběŤ z dálnice.