Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpovědní lhůta,končí dnem dovolené.

Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu.
Koncem října budu dávat výpověd a mám 2měsíční výpovědní lhůtu ,tudíž mi 1.1.2015 zaniká PP.Ja si ovšem beru na svátky dovolenou do 31.12.(ve svátky nepracujeme tudíž 1.1 nepočítám).A mne by zajímalo jestli mi PP zkončí, ikdyž budu mít poslední den (týden) dovolenou.
Velice děkuji

PP "nezaniká" a určitě ne 1. 1. 2015.

PP skončí uplynutím výpovědní doby. Doručíte-li výpověď
v říjnu 2014, skončí zaměstnání 31. prosince 2014.
Dovolená na to nemá žádný vliv.

Potvrzení o zaměstnání (dříve zápočtový list) si
zřejmě budete muset vyzvednout až 2. ledna 2015.