Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dohoda o provedení práce - odměna?

Dobrý den, jsem zaměstnanec, a nyní jsem si sehnal ještě brigádu. Podepsal jsem dohodu o provedení práce, s tím, že po odvedené práci dostanu odměnu 10 000 Kč, nicméně v dohodě o provedení práce odměna uvedena není. Jak jsem se dočetl na internetu, tak by tam měla být uvedena. Jak to tedy je?
Díky za odpověď :-)

pokial si robíš dohodu o prevedení práce,tak si tam snáď logicky aj dohodneš to,čo za odvedenú prácu dostaneš,takže si vlastne nepodpísal dohodu o tom,že po odvedení práce dostaneš odmenu v určitej výške,podpísal si len dohodu o tom,že niečo urobíš