Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej konopných mastí - živnost

Ahoj.

Mám jednoduchý dotaz. Pokud bych chtěl prodávat bylinné masti, tak se jedná o živnost ohlašovací - volnou pokud se nemýlím. Ale pokud se bude jednat o konopné masti? Bude se to nějak měnit, nebo to stále bude ohlašovací - volná živnost?

Díky moc.

takhle:
jestli víte že to budou opravdu konopné masti(obsahující THC) už je to na koncesní listinu a nějaký to povolení.

jestli tam budete mlet sušené samce a dělat z toho nějaké lektvary(kde toho THC je pramálo-bo vůbec) stačí vám živnost např. na kosmetičku.

jistej, je to v podstatě droga, kterou ty nějak zpracováváš(do mastiček např.) a dál jí distribuuejeě mezi lidi.Zas neužíváš jí perorálně-vaginálně tak asi jediný problem bych viděl v prokázání původu konopí...toho technockého bo nějakého modelu.

stejně jak už jsem naznačil, tyhle masti jsou stejně založený na placebo efektu,to co jsem psal jako kdyby to bylo z plnohodnotnýhp konopí---dle mého názoru lidi co to používají, tak maximálně taky nějaký to placebo pocit...

Mám za to, že povoleny jsou jen z technického konopí, to se pěstování sice přísně kontroluje, ale nebere jako droga, kontroluje se to přísně proto, aby tam ten zemědělec nepěstoval mezitím to netechnické, které jako drogu lze využít.. nebo se v něčem pletu? No a nevím jaké jsou novinky v legislativě, vím, že se o něčem mluvilo..