Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvod pod 5 tisíc

Ahoj chtěl bych se poptat byl jsem okraden o grafickou kartu 5770 (hawk) cena +- 1000kč plus na učet jsem připsal 850kč

za 7950 3GB chci se zeptat dá se to něják řešit? mám adresu ale mám to přes 200km..

vím že policie řeší čín nad 5 tisíc
dodám že je to In. Josef *****

policajty musíš hodně prohánět, ono není co divu:

Přijetí do služebního poměru

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje nabízí pracovní příležitosti v rámci Středočeského kraje.

Základní podmínky pro přijetí do služebního poměru:

občanství České republiky
věk nad 18 let
bezúhonnost
střední vzdělání s maturitní zkouškou
fyzickou, zdravotní a osobní způsobilost k výkonu služby
není členem politické strany nebo politického hnutí
nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a není členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, které vykonávají podnikatelskou činnost

V případě přijetí do služebního poměru policista nastupuje na 2. tarifní třídu se základním tarifem 13820 Kč a zvláštním příplatkem 1000 Kč.

Stačí to jako vysvětlení?

Já myslím, že jo.