Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vrácení prodané věci

Zdravím
potřebuji radu ohledně koupené věci na bazar.cz
Koupil jsem dle prodejce plně funkční stroj,ale mám problém s nastavením...rozhodl jsem se proto ho prodávajícímu vrátit a požadovat peníze zpět.
Mám na to právo?Musí ho prodejce vzít zpět?
Díky

myslím že pramalou, pokud vám k tomu dal třeba návod v cizím jazyce, tak bych to zkusil, možnost tu je.

V opačném případě, když jste věc koupil "plně funkční" ale máte problém s nastavením a byl dodán český návod k obsluze, vyhovět prodávající nemusí,resp. proč by to dělal.